Pozycjonowanie Stron Szczecin | BluSEO

Wiele innych firm pozycjonujących strony w Google w Szczecinie korzysta z outsourcingu lub szkoli nowy personel, który zajmuje się pozycjonowaniem stron. W Bluseo.net oferujemy bardziej personalne podejście, gdyż wszystkie czynności wykonujemy osobiście.

U nas nie zapłacisz dodatkowo za powierzchnię biurową czy też sekretarki. Z nami umówisz się na osobiste spotkanie (Szczecin), aby przedyskutować i opracować jak najbardziej trafną strategię do zareklamowania twojego biznesu w sieci.

Nasze metody pozycjonowania dokładnie replikują sposób w jaki w normalnych okolicznościach przybywałoby linków do twojej strony. Przyrównując każdy link do “głosu”, który oddają na twoją stronę inni użytkownicy Internetu, nasze głosy pochodzą z różnych źródeł ale przede wszystkim ze starannie wyselekcjonowanych, wysokiej jakości PR blogów pojedynczych internautów, którzy zamieszczają na swoich stronach głosy/linki do twojej strony tym samym ją chwaląc.

GSZALEJE

Dzieje się tak dlatego, iż nie umieszczamy jedynie linków w miejscach, w których umieszczają je wszyscy: fora internetowe, strony wiki, publiczne blogi typu Onet czy też zakładki społ. typu “bookmark”.

Tego rodzaju link może zamieścić każdy, dlatego ma on niską jakość w “oczach” Google. To taki słaby głos, który niewiele daje jeśli chodzi o pozycję i prestiż naszej strony.

Prywatne blogi jednakże, to strony do których nikt oprócz nas nie ma dostępu i dlatego Google nas uwielbia.

REZULTATY
2014-10-26_20-37-30
2014-10-26_20-52-48
2014-10-26_21-01-39
Jak wycenić pozycjonowanie strony internetowej

Nasze metody pozycjonowania pozwalają stronom naszych klientów pozostawać w pierwszej

dziesiątce wyników nawet po licznych aktualizacjach algorytmów Google takich jak Pingwin czy Panda!

WYROZNIA

SEO Szczecin to nie jest nasza jedyna lokalizacja. Działamy na całym świecie i pozycjonujemy również strony anglojęzyczne.

123dent_pompy_piece
COMOWIA
TESTIMONY

Czy korzystałeś wcześniej z podobnych usług z negatywnymi skutkami?

Bez obaw! Nasz system linkowania jest w 100% edytowalny, a co zatym idzie 100% bezpieczny.

Jesteśmy na tyle pewni naszych metod, że jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu poprawę rankingu strony w całym okresie jej pozycjonowania.

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy i opowiedz nam o swojej stronie!

Dziękujemy za poświęcenie czasu na wypełnienie ankiety. Odezwiemy się do Państwa w przeciągu 48h.

Nasz aktualne aukcje Allegro